Хлорантоїн Збільшити для перегляду

Хлорантоїн

240,00 грн.
Форма випуску

Пластикові ємності 1 кг. мешок 20 кг

Детальніше

- +

Характеристики

форма випускупорошок полімерних банках по 1кг або у мішках по 20 кг
склад засобу %дихлор- диметилгідантоїн 21,5-23,5 диметилгідантоїн 12,5-16,5 диспергатор 9-12 аніонні ПАР 3,2-5,0 інгібіторкорозії до 10
вміст активного хлору14,1%
спектр антимікробної діїбактерицидна.ю віруліцидна , туберкулоцидна,фунгіцидна,спороцидна
додаткові можливості-----
зручність застосування засобувимагає використання дозувальних ємностей та приготування первинної суспензії
норми витрат100 мл/м2
застосування в присутності сторонніх осібдопускається
термін зберігання засобу3 роки
термін зберігання робочих розчинів3 доби
кратність використаннябагаторазове використання роб. розчинів
Опис Вiдгуки

 Хлорантоін дезінфікуючий хлорсодержащий препарат у вигляді порошку білого або сірого кольору, розчинний у воді, з характерним запахом хлору.
 Хлорантоін призначений для виготовлення розчинів, які можуть застосовуватися в різних видах дезінфекції (в тому числі і профілактичної), передстерилізаційного очищення (ПСО), об'єднаних процедури дезінфекції і передстерилізаційного очищення (ПСО) медико-санітарного обладнання та прибирального інвентарю, мийки та генерального прибирання приміщень, медичного інструменту з корозійностійких матеріалів, поверхонь меблів та обладнання, посуду, одягу, предметів догляду за хворими, медичних відходів.
 Хлорантоін і його розчини використовуються для проведення заходів з дезінфекції відповідно до діючих санітарно – гігієнічним і протиепідемічним вимогам. І рекомендований в будь-яких лікувально-профілактичних закладах охорони здоров'я; клініках, амбулаторіях та лабораторіях різного спрямування; в освітніх і оздоровчих закладах; у харчовій, фармакологічної, мікробіологічної, косметичної, переробної промисловості; сель. госп. підприємствах і підприємствах загального харчування, торгівлі; закладах комунального обслуговування населення; на транспорті різного виду і в побуті (у тому числі для чищення вентеляційних і контиционерных систем).
 Хлорантоін розводять у спеціально позначених ємностях з різних матеріалів, крім оцинкованого заліза. Для приготування робочих розчинів дезінфеканта використовують питну воду. При виготовленні розчинів 0,5-2,5 % концентрації доцільно спочатку приготувати суспензію кошти у невеликій кількості води, а потім довести водою до розрахованого об'єму. Допускається використовувати гарячу воду при температурі (60±5) °С для приготування 0,5-2,5 % розчину з метою прискорення його розчинення у воді. Дезінфекційні роботи над различнми об'єктами виконуються такими способами як зрошення, протирання, замочування, занурення, об'ємний засипання порошком.

Хлорантоін, властивості і застосування розчинів

 • володіють відмінними дезінфікуючими, предстерилизационными і миючими властивостями;
 • видаляють забруднення біологічного походження;
 • після обробки розчин хлорантоина легко змивається, не залишаючи нальоту;
 • не сумісний з катионными ПАР і спиртовими розчинами;
 • сумісний з мильними розчинами і аніонними ПАР;
 • не допускається обробка матеріалів які можуть реагувати з активним хлором;
 • швидке приготування розчинів, протягом 2 хвилин;
 • можна використовувати як для механічної так і для ручного очищення;
 • токсичний, ставитися до третього класу небезпеки;
 • не горючий
 • вибухобезпечний.
 • не чинить шкірно-резорбтивных і сенсибилизирующих, канцерогенних, мутагенних та ембріотоксичних (за діючою речовиною) властивостей.
 • термін зберігання готового розчину — 3 доби в ємності з щільно закритою кришкою.

Термін придатності хлорантоіна в упаковці виробника - 3 роки
При купівлі хлоровмісного препарату хлорантоїн, надається інструкція (методичні рекомендації), з якою так само можна ознайомитися на нашому сайті в розділі інструкції.

Діюча речовина (склад):
1,3-дихлор-5,5-диметилгидантоин (дихлорантин)

Спектр анти-мікробної дії:
Має бактерицидні властивості відносно туберкулоцидные, вирулицидные (включаючи збудника поліомієліту, всіх типів грипу, парагрипу, коронарної респіраторно-синцитіальної , ротавірусної, аденовірусної інфекцій, SARS, гепатитів, ВІЛ, вірусних гастроентеритів і інших), спороцидные та фунгіцидні (включаючи збудників кандидозів, дерматомікозів, цвілевих грибів).

Інструкція по застосуванню

Reviews

Напишіть ваш комент

Хлорантоїн

Хлорантоїн

Пластикові ємності 1 кг. мешок 20 кг

Схожі товари