Розпродаж! Сурфаніос лемон фреш UA Збільшити для перегляду

Сурфаніос лемон фреш UA

639,00 грн. -20% 511,20 грн.
Форма випуску

Пластикові ємності 1 л та 5л

Детальніше

- +

Опис Вiдгуки

Сурфаніос лемон фреш концентрований засіб для проведення всіх видів дезінфекції, передстерилізаційного очищення і стерилізації медичного інструменту та обладнання, поверхонь; для суміщених процесів дезінфекції і передстерилізаційного очищення; стерилізації перукарського, манікюрного та педикюрного інструменту; може застосовуватися для боротьби з цвіллю і для дезінфекції при проведенні прибирань як в різних закладах так і в побуті.
Сурфаніос лемон фреш має найширші сфери застосування, такі як лікувально-профілактичні заклади, харчова промисловість, салони краси, перукарські та манікюрні салони, цей дезінфекант може використовуватися на комунально-побутових, транспортних підприємствах, у навчальних закладах та може застосовуватися в побуті.

Діюча речовина (склад): 
N-(3 аминопропил)-N-додецилпропан-1,3-діамін N,N-дидецил-N,N-диметиламмония хлорид

Спектр анти-мікробної дії:
Бактерії (у т. ч. кишкова паличка, синегнойна паличка, золотистий стафілокок, MRSA, мікобактерії туберкульозу, легіонели, лістерії, сальмонели та ін ), віруси (в. т. ч. збудники гепатитів В і С, ВІЛ, поліовіруса та ін ), гриби (в т. ч. дріжджі, чорна пліснява та ін )

Інструкція по застосуванню


Reviews

Оцінка 
2018-07-25

Отзыв

Отличное средство. Экономичное и с приятным запахом. Замачиваю инструменты только в нем. Спасибо персоналу сайта за рекомендацию.

  Оцінка 
  2017-09-25

  Ответ для Светланы

  В методичских указаниях по применению препарата Сурфаниос Лемон фреш сказано:
  2.3. Срок и условия хранения рабочих растворов.
  Срок годности рабочих растворов – 7 суток при условии хранения в промаркированной таре с закрытой крышкой. Рабочие растворы средств можно использовать в течение срока, который не превышает 7 суток. При первых признаках изменения внешнего вида (изменение цвета, помутнение раствора и др.) раствор следует заменить.
  Таким образом рабочий раствор можно использовать повторно .

   Оцінка 
   2017-09-25

   раствор средства

   Подскажите, пожалуйста, раствор Сурфаниоса можно использовать повторно или нет, если он не дал осадка и не загрязнился. Или он работает только однократно?

    Напишіть ваш комент

    Напишіть ваш комент

    Сурфаніос лемон фреш UA

    Сурфаніос лемон фреш UA

    Пластикові ємності 1 л та 5л

    Схожі товари