Умови угоди користувача.

Ця угода являє собою публічну оферту умов по користуванню сайтом «dezmed.com.ua» далі за текстом «Сайт» в особі Адміністрації сайту і Користувачем (фізичні та юридичні особи) послуг Сайту, та визначає порядок придбання товарів через сайт .

1. Основні положення

1.1.При замовленні товару Користувач погоджується з умовами придбання товарів викладенних нижче.

1.2.До умов придбання товарів застосовуються положення Цивільного кодексу України, а також Закон України " Про захист прав споживачів " та інші правові акти, прийняті у відповідності з ними.

1.3.Адміністрація сайту залишає за собою право вносити зміни в дану угоду, без будь-якого попередження .

2.Порядок придбання товарів

2.1 При оформленні замовлення Користувач ознайомлюється з товаром, який наданий через фото і інструкції по застосуванню. Товар може відрізнятися від фото, але обов'язково буде відповідати характеристикам вибраної позиції. Кожене фото супроводжується текстовою інформацією: ціною і описом товару .

2.2. Ціна товару є інформаційною і може бути не остаточною. Остаточна ціна на товар формується безпосередньо менеджером.

2.3 Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, наданий на сайті. Кожен товар може бути замовлений у будь-якій кількості. Замовлення може бути оформлений Користувачем наступними способами, по телефону або оформлений безпосередньо на сайті.

2.4. Після оформлення замовлення на e-mail Користувача надсилається повідомлення про прийняття замовлення. Далі менеджер інтернет магазину зв'язується з Користувачем (по телефону або за допомогою електронної пошти ) для підтвердження замовлення.

2.5. При відсутності товару на складі менеджер зобов'язаний повідомити про це Користувача. При цьому Користувач може зробити замовлення на товар тимчасово відсутній шляхом внесення передоплати.

2.6. При відсутності товару Користувач має право замінити його іншим, або анулювати замовлення

3. Реєстрація на сайті

3.1 Реєстрація дозволяє Користувачеві при замовленні товарів за накопичувальною системою на певну суму, а саме 3000,00 грн, отримати знижку постійного клієнта в розмірі 3% .

3.2. При реєстрації користувач дає згоду на збір та використання певної інформації про Користувача у відповідності з законом України « Про захист персональних даних»

4. Доставка і оплата товару

Докладно описана у відповідному розділі на сайті.

5. Інші умови

5.1. Адміністрація сайту залишає за собою право розширювати і скорочувати товарне пропозицію на сайті, регулювати доступ до покупки будь-яких товарів, а також призупиняти або припиняти продаж будь-яких товарів за власним розсудом.

5.2.Адміністрація сайту не несе відповідальності за шкоду, збитки або витрати (реальні або можливі) виникли з цим сайтом, його використанням або неможливістю використання.

5.3.Ця угода регулюється і тлумачиться відповідно до законодавства України.