Дезцентр_плюс_медаль

Вас вітає компанія Дезцентр плюс.

   Компанія Дезцентр плюс представляє на території України торгові марки Абсолют™ і SterіMed™.
 Під торговою маркою Абсолют ™ ми пропонуємо дезінфікуючі засоби і професійні косметичні засоби для медичних працівників. Вся продукція відповідає особливим вимогам до дезінфекції в медичних закладах, стоматологічних кабінетах, салонах краси. Товари торгової марки Абсолют забезпечують надійний захист на всіх етапах проведення заходів щодо дотримання санітарно-епідеміологічних норм.
 Під торговою маркою SteriMed ™ пропонується найбільш широкий асортимент пакувальних матеріалів, використовуваних для різних видів стерилізації, - це рулони, бар'єрна захисна плівка, пакети, крепированная папір. Продукція відповідає вимогам, що пред'являються до медичних пакувальних матеріалів і відрізняється високою якістю і надійністю.
 Крім цього, компанія Дезцентр плюс є регіональним представником провідних світових виробників товарів медичного призначення і спеціалізується на поставках сучасних засобів дезінфекції та стерилізації, виробів медичного призначення, пакувального матеріалу, засобів контролю стерилізації, лабораторних матеріалів всім зацікавленим особам. Працюючи на ринку регіону з 2008 року, компанія встигла стати представником таких марок, як BODE Chemie GmbH (Німеччина), Laboratories ANIOS (Франція), Societe Nouvelle Clade (Франція), Фармакос (Україна), Медтест (Росія) та інши.
  За порівняно невеликий час роботи, за даними Національного бізнес-рейтингу, c 2014 року компанія Дезцентр плюс щорічно виходить в лідери галузі. Нашими постійними клієнтами на сьогоднішній день є лікувально-профілактичні медичні установи, діагностичні та ветеринарні лабораторії, центри санепіднагляду, фармацевтичні компанії, підприємства харчової промисловості. Співробітники компанії нададуть будь-яку консультаційно-інформаційну підтримку з питань застосування всього асортименту нашої продукції і завжди відкриті до взаємовигідної співпраці.

З повагою, 
Дезцентр плюс.