Сурфа сейф Збільшити для перегляду

Сурфа сейф

290,00 грн.
Форма випуску
флакони 0,75 літра з піноутворювачем

Детальніше

- +

Характеристики

форма випускуготовы раствор в пластиковом флаконе объемом 750 мл с пенообразователем
склад засобу %дидицилдиметиламония хлорид 0,119-0,1161; полигексаметилен бигуанид гидрохлорид 0,08196-0,1104; действующие вещества
спектр антимікробної діїобладает бактерицидным, туберкулоцидным, вирулицидным, фунгицидным действием
додаткові можливості-----
норми витратдо 20 мл/м2
застосування в присутності сторонніх осібразрешено
термін зберігання засобу3 года
кратність використанняоднократно
Опис Вiдгуки
 Дезінфікуючий засіб Сурфа'Сейф – це не містить спирту засіб для швидкої у часі дезінфекції поверхонь та інструментів в медичних установах і клініках. Форма випуску – флакон 750 мл. з пенообразующим дозатором. Засіб не має запаху і кольору, а завдяки пенообразующему дозатору просто і швидко наноситься на поверхню, що підлягає дезінфекції. Дезінфікуючий засіб Сурфа'Сейф після висихання не залишає слідів і не вимагає змивання водою ( винятком є дитячі іграшки і випадки коли продезінфіковані поверхні контактують зі слизовими або з продуктами харчування).
До переваг препарату Сурфа'Сейф можна віднести ефективне протимікробну дію і сильні миючі властивості, а так само той факт що Сурфа'Сейф є дуже щадним препаратом по відношенню до оброблюваних поверхонь. Він не знебарвлює поверхні з таких матеріалів як оргскло, штучна шкіра, натуральна шкіра, може без страху використовуватися на поверхнях з полімерним, гальванічним покриттям, обробляти металеві і скляні поверхні.
Так само Сурфа'Сейф – це спеціально розроблений дезінфікуючий препарат для дезінфекції кувезов. Про процедуру дезінфекції кувезов за допомогою деззасоби Сурфа'Сейф читайте в методичних вказівках до препарату, які можна завантажити на нашому сайті.

Діюча речовина (склад):
дидецилдиметиламмоний хлорид 0,14%, полигексаметиленбигуанид гідрохлорид 0,096%

Спектр антимікробної дії:
Має антимікробну активність відносно грампозитивних і грамнегативних бактерій (включаючи збудників внутрішньолікарняних інфекцій); мікобактерій туберкульозу; вірусів (всіх відомих вірусів-патогенів людини, в тому числі вірусів ентеральних і парентеральних гепатитів, включаючи віруси гепатитів А, В і С, ВІЛ, поліомієліту, аденовірусів, вірусів «атипової пневмонії» (SARS), грипу, в тому числі «пташиного» (H5N1) і «свинячого» грипу (H1N1), вірусу герпесу, ротавірусу та ін); грибів роду Кандида, Трихофітон, Аспергіл (niger, fumigatus)

Reviews

Напишіть ваш комент

Сурфа сейф

Сурфа сейф

флакони 0,75 літра з піноутворювачем

Схожі товари