Дезінфікуючі засоби

 ТОВ Дезцентр плюс пропонує дезінфікуючі засоби ТМ Абсолюттм і інших провідних виробників. У нас Ви можете знайти деззасоби і розчини для комплексного вирішення завдань дезінфекції поверхонь, інструментарію, обладнання, а також антисептичні та косметичні засоби для догляду за шкірою рук медичного персоналу та осіб з особливо чутливою, схильною д...

 ТОВ Дезцентр плюс пропонує дезінфікуючі засоби ТМ Абсолюттм і інших провідних виробників. У нас Ви можете знайти деззасоби і розчини для комплексного вирішення завдань дезінфекції поверхонь, інструментарію, обладнання, а також антисептичні та косметичні засоби для догляду за шкірою рук медичного персоналу та осіб з особливо чутливою, схильною до запалень шкірою.
  У нашому інтернет-магазині Ви можете купити дезінфікуючі засоби за найкращою ціною

Докладніше

Дезінфікуючі засоби Товарів у наявності: 79

Підкатегорії

 • Швидка дезінфекція

  Швидка дезинфекція - це використання вже готових до застосування дезинфікуючих засобів, що володіють широким спектром дії. Такі засоби дуже зручні у використанні, тому знайшли широке застосування як засоби дезинфекції поверхонь приміщень, обладнання, медичних та манікюрних інструментів тощо. Використовуються в домашніх умовах. До їх недоліків можна віднести досить-таки високу вартість обробки в порівнянні з концентрованими деззасобами.

 • Антисептика рук та шкіри
  Обробка шкіри антисептиками перед введеннями, операціями, пункціями, а також післяопераційною обробкою, є необхідною профілактикою. При недостатній або неефективній обробці бактерії можуть переноситися навіть стерильним інструментом.У нашому інтернет-магазині Ви зможете знайти найкращі препарати для обробки рук і шкіри.
 • Дезінфекція, стерилізація

  Засоби для дезінфекції та стерилізації: медичного, манікюрного, косметологічного, стоматологічного інструментарію; обладнання на підприємствах фармацевтичної, косметичної та мікробіологічної промисловості; лабораторного посуду в установах охорони здоров'я різного профілю.

 • ДСО, дезінфекція

  Сучасні засоби для дезінфекції, як правило вже суміщені, тобто дезінфекція та ПСО відбувається одночасно. В цьому розділі нашого сайту Ви можете придбати засоби призначені для сполучення перших двох етапів дезінфекції та достерилізаційного очищення.

 • Засоби достерилізаційного очищення ( ДСО мийка)

  Засоби для проведення другого етапу стерилізації, достерилізаційного очищення. Ефективно видаляють залишки білкових, жирових, механічних забруднень і залишкові кількості лікарських препаратів.

 • Хлорвміщуючі препарати

  Хлорвміщуючи препарати характеризуються, перш за все дешевизною застосування. Останнім часом спостерігається збільшення попиту саме на хлорні деззасоби в таблетованій формі або хлорні таблетки. Вони зручні в застосуванні і мають широкий спектр застосування, в т. ч. і для басейнів.

 • Універсальні препарати (ДСО, дезінфекція,...
  Для стерильності, інструмент повинен проходити три етапи: достерилізаційне очищення (ДСО), дезінфекція, стерилізація. У цій категорії представлені універсальні препарати, за допомогою яких виконуються всі етапи.
Показані 1 - 9 із 79 пунктів