Упаковка для стерилізації

 ТОВ "Дезцентр плюс" пропонує на ринку України упаковку для стерилізації під торговою маркою SterіMed ™, яка використовується для різних видів стерилізації. У нас найбільш широкий асортимент стерилізаційної упаковки на Україні. Наша упаковка для стерилізації інструментів - це надійний спосіб зберегти ваші інструменти в стерильному вигляді до мом...

 ТОВ "Дезцентр плюс" пропонує на ринку України упаковку для стерилізації під торговою маркою SterіMed ™, яка використовується для різних видів стерилізації. У нас найбільш широкий асортимент стерилізаційної упаковки на Україні. Наша упаковка для стерилізації інструментів - це надійний спосіб зберегти ваші інструменти в стерильному вигляді до моменту їх використання.
 У нас Ви зможете знайти одноразові упаковки для стерилізації таких видів: рулони стерилізаційні в асортименті, крафт-пакети, креп папір, пакети стерилізаційні самоклеючі.

Докладніше

Упаковка для стерилізації Товарів у наявності: 9

Підкатегорії

 • Рулони для стерилізації

  Рулони для стерилізації - це упаковка для предметів медичного призначення, яка забезпечує захист від мікроорганізмів, компактність і гарантує стерильність оброблених виробів до використання їх за призначенням.
   Компанія Дезцентр плюс пропонує за вигідною ціною широкий асортимент рулонів для різних видів стерилізації: рулони для парової стерилізації; рулони для повітряної стерилізації; рулони для газової стерилізації; рулони для плазмової стерилізації.
   Якісні рулони для стерилізації купити Ви можете в нашому інтернет магазині.

 • Пакети для стерилізації

  Пакети стерилізаційні - це одноразові пакети для стерилізації іструментів, виробів медичного призначення, а також пакети для стерилізації манікюрного інструменту, що не потребують спеціального обладнання для заклеювання.
   Компанія Дезцентр плюс пропонує самоклеючі пакети для стерилізації ТМ SteriMedтм, а також крафт пакети. У нас Ви можете купити пакети для стерилізації різних розмірів. Наші стерилізаційні пакети мають широкий розмірний ряд.
   Пакувальні пакети для стерилізації ТМ SteriMedтм міцні і надійні, зберігають стерильність виробів до використання їх за призначенням.

 • Крепований папір

   Крепований папір - це папір для стерилізації різних видів: парової, повітряної, пароформальдегідної, пероксидної, радіаційної та етилен оксидної. При дотриманні всіх правил (режимів стерилізації, пакування, умов і термінів зберігання) крепований папір для стерилізації не допускає проникнення всередину мікроорганізмів, але в той же час є проникним для стерилізуючих агентів. Креп папір буває білого, блакитного і зеленого кольорів, що дозволяє проводити колірне кодування виробів, які проходять обробку.
   Крепований папір купити можна в нашому інтернет магазині. У нас в асортименті креп папір трьох кольорів і різних розмірів

Показані 1 - 9 із 9 пунктів