Акційні товари

Рекомендовані товари

Топ продажів

Новости

Що таке крепований папір для стерилізації і чим він відрізняється від крафт-пакетів? 2018-12-10 14:48:59

Що таке крепований папір для стерилізації і чим він відрізняється від крафт-пакетів?

Крепований папір - це листи стандартних розмірів білого, блакитного і зеленого кольору, які використовуються для парової і газової стерилізації предметів великих розмірів. Білизна, предмети одягу, хірургічні інструменти, різний посуд і ін., Які потребують стерилізації, упаковують в крепований папір і відправляють в стерилізаційне обладнання. (подробнее...)

Чим вивести складні плями? 2018-07-25 12:27:28

Чим вивести складні плями?

Всі ми часто стикаємося з такою проблемою, як плями різного походження на різних поверхнях. Складновиводимі плями крові, чорнила, вина, фломастера, маркера, фарби, помади, сліди на підлозі і стінах від гумових підошов взуття. Чим же вивести всі ці забруднення швидко і ефективно? (подробнее...)

Стерілан 2018-06-13 12:09:53

Стерілан

У нашому інтернет-магазині Ви можете не тільки купити індикатори «Стерилан», але і ознайомитися з інструкцією по застосуванню, а також роздрукувати, завантажити її в повному обсязі (подробнее...)

Індикатори і методи контролю стерилізації 2018-04-19 13:22:39

Індикатори і методи контролю стерилізації

Індикатори стерилізації призначені для використання персоналом ЛПУ, санітарно-епідеміологічними та дезінфекційними службами. Вони допомагають контролювати забезпечення параметрів, режимів і умов в стерилізаційному обладнанні.   Існує 3 методи контролю стерилізації: (подробнее...)

Смотреть все