Акційні товари

Рекомендовані товари

Топ продажів

Новости

Як розводити засіб Сурфаніос Лемон фреш для стерилізації інструменту ??? 2019-02-12 13:10:41

Як розводити засіб Сурфаніос Лемон фреш для стерилізації інструменту ???

Це питання цікавить багатьох, його дуже часто задають. В інструкції із застосування препарату є вся потрібна інформація, але так як це засіб дуже широкого спектра дії, то знайти потрібну відповідь складно. Ми зробили це за Вас. (подробнее...)

Що таке Жавель Абсолют? 2019-01-24 15:49:50

Що таке Жавель Абсолют?

Якщо Ви вже застосовували це дезінфікуючий засіб в побуті або в професійній діяльності, то, без сумніву, стали його шанувальниками після першої ж покупки. (подробнее...)

Що таке крепований папір для стерилізації і чим він відрізняється від крафт-пакетів? 2018-12-10 14:48:59

Що таке крепований папір для стерилізації і чим він відрізняється від крафт-пакетів?

Крепований папір - це листи стандартних розмірів білого, блакитного і зеленого кольору, які використовуються для парової і газової стерилізації предметів великих розмірів. Білизна, предмети одягу, хірургічні інструменти, різний посуд і ін., Які потребують стерилізації, упаковують в крепований папір і відправляють в стерилізаційне обладнання. (подробнее...)

Чим вивести складні плями? 2018-07-25 12:27:28

Чим вивести складні плями?

Всі ми часто стикаємося з такою проблемою, як плями різного походження на різних поверхнях. Складновиводимі плями крові, чорнила, вина, фломастера, маркера, фарби, помади, сліди на підлозі і стінах від гумових підошов взуття. Чим же вивести всі ці забруднення швидко і ефективно? (подробнее...)

Смотреть все